PREKĖS MIŠKO ĮVEISIMUI IR APSAUGAI

PLASTIKINIS TINKLELIS MEDELIŲ APSAUGAI

PLASTIKINIS TINKLELIS MEDELIŲ APSAUGAI

Miško medelių priežiūrai siūlome 2 rūšių plastikinį tinklelį – individualias tinklines medelių apsaugas, apsaugančias medelius nuo žvėrių graužimo, trynimo ragais ir pan. pažeidimų. Tinklelį galima naudoti ir dekoratyvinių bei sodo augalų apsaugai. Tinklelis atsparus UV ir kitiems aplinkos veiksniams.


Plastikinis tinklelis/rankovė FORESTIN GUARD NET G-603 – ekonominis tinklelio variantas.

Plastikinis tinklelis/rankovė FORESTIN GUARD NET G-802 – ilgalaikis tinklelio variantas.


Pateikimas – tinklelis pateikiamas susuktas į 100 m. rulonus arba supjaustytas individualiomis apsaugomis pagal kliento pageidaujamus matmenis.

Bambukiniai kuoliukai medelių apsaugoms tvirtinti

BAMBUKINIAI KUOLIUKAI MEDELIŲ APSAUGOMS TVIRTINTI

Bambukai – itin lengva, patvari ir ilgalaikė medžiaga medelių apsaugoms tvirtinti. Bambukiniai kuoliukai savo patogumu naudoti ir ilgaamžiškumu stipriai lenkia tradicinius medžio kuoliukus, yra gerokai atsparesni aplinkos poveikiui. Bambukus lengva paskirstyti, pernešti dirbant laukuose, nesudėtinga įkalti į gruntą, paprasta pritvirtinti medelio apsaugą. Atsakingai rekomenduojame šį medelio apsaugos tvirtinimo metodą visiems savo klientams.


18/22 mm skersmens ir 130 cm ilgio kuoliukai.
12/15 mm skersmens ir 130 cm ilgio kuoliukai.


Pateikimas – kuoliukai pateikiami surišti paketais po 50 arba 200 vnt. Esant poreikiui kuoliukus galima pjaustyti.

Miško sodmenys

MIŠKO SODMENYS

Auginame miško dauginamąją medžiagą – įvairių rūšių aukštos kokybės miško sodmenis su kilmės sertifikatais:

Mažalapė liepa.
Karpotasis beržas.
Juodalksnis.
Europinis maumedis.
Paprastasis ąžuolas.
Paprastoji eglė.

Esame patvirtinti miško dauginamosios medžiagos (MDM) tiekėjai, įtraukti į Valstybinės miškų tarnybos prie LR Aplinkos ministerijos patvirtintų tiekėjų sąrašą, ir turime teisę ruošti, auginti atvirame grunte, supirkti ir (ar) sandėliuoti bei vežti į Lietuvos Respubliką ir (ar) iš jos miško dauginamąją medžiagą.

Vielos tinklas, tvoros

Vielos tinklas, tvoros

Miško ar kitų želdinių apsaugai nuo žvėrių siūlome kelių tipų vielos tinklą, skirtą apsaugoti Jūsų želdinius tiek nuo stambių (per viršų peršokančių), tiek nuo smulkių (pro angas pralendančių) žvėrių.

Vielos tinklas 200/17/15 Light.
Vielos tinklas 200/22/15 Medium.
Tekinti mediniai kuolai tvoros tvirtinimui.

Vielos tinklas pateikiamas rulonuose po 50 m.

PRISTATYMAS


Pagal kliento pageidavimą prekes galima pasiimti iš saugojimo vietos sandėlyje ar medelyne patiems arba užsakyti pristatymą į pageidaujamą vietą. Prekes pristatome per 2-3 darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo dienos.

KONSULTACIJOS


Nemokamai konsultuojame savo klientus telefonu ar susitikimo metu dėl miško įveisimo ar miško apsaugos prekių tipo pasirinkimo, įrengimo subtilybių.